Shitet LOKALI në Dardani

Shitet nga: Pirro 29 Shk 13:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

39 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 37 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet LOKALI në Dardani, përballë shkollës “Xhemajl Mustafa”

Posedon:
• 37m2,
• Kati përdhes,
• I përshtatshëm për çdo veprimtari,

I renovuar dhe mobiluar, çmimi 39.000Є.

Për me shumë informata mund të kontaktoni, në nr. Tel. 044/49-260-075, 044/49-118-380, 045/888-488.
www.pirro-ks.com

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim