Shitet Lokali 28m2 ne qender te 4 llullat!#Delta

Shitet nga: Delta 16 Shk 19:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

56 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 28 m2
Komuna: Prishtinë
Lokali eshte i pershtatshme per veprimtari te ndryshme biznesore ka kuadrature prej 28m2 dhe cmimi eshte 56.000Euro por i diskutueshem.Informata 045 588 135 ose 044 249 654
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim