Shitet Ose me QERA

Shitet nga: Fidan 23 Jan 13:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Arberi 1 Qender
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet/Qera Banesa ne "ARBERI 1QENDRA"
Banesa Esht Kat-|||| Dhe ka ket Renditje
Nje dhom Gjumi,sallon,kuzhinë.banjo'tushkabin,teras me pamje nga PARKU
- E mobiluar Me Nxemje Qendrore " Lagjia eshte e Qetë -
Banesa ka afro 70m2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim