Shitet Pent House

Shitet nga: Enis 08 Shk 21:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lagjia Kalabria
Sipërfaqe: 101 m2
Për vendbanimin: Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 101m² +26.5 m² terasa, Lagjia Kalabria Prishtinë
Banesa posedon dy dhoma gjumi, salloni me kuzhinë , shpajzi, banjo dhe dy ballkone .
Banesa është ndërtim i ri dhe posedon leje ndërtimi .
Për info kontaktoni :045/977-481
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim