Shitet/Qera

Shitet nga: Fidan 21 Jan 09:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Arberi 1 Qender
Komuna: Prishtinë
Shitet/Banesa ne 'ARBERI 1QENDRA"
Banesa esht ne kat-||| Dhe ka Ket Renditje
E Mobiluar Tre Dhoma Gjumi Sallon Kuzhin
Me nxemje QENDRORE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim