Shitet/Qera

Shitet nga: Fidan 21 Jan 09:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Arberi 1Qender
Komuna: Prishtinë
Shitet/Qera Banesa ne "ARBERI 1QENDRA"
Banesa Esht Kat-| Dhe ka ket Renditje
Dy Dhoma gjumi Sallon'kuzhin'Ballkon
E Mobiluar Me Nxemje QENDRORE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim