Shitet apo ndrrohet me vetur Banesa ne Arberi(is..

Shitet nga: Gzim 08 Shk 23:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

54 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa ne lagjen Arberi ish (Dragodan) e mobliuar,Banesa ka dhomen e gjumit ,Sallonin se bashku me Kuzhin dhe ballkonin,Banesa esht komplet e mobiluar me Mobilje,Banesa esht ndertim i kompanis Tregtia,Banesa gjindet ne katin e tret ( 3 ) Banesa mund te ndrrohet edhe me ndonje automjet ne vler deri ne 10,000
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim