Shitet banes 2 dhomshe 57m2 kati 3 Lagja Spitalit

Shitet nga: Kosova Immobilien 10 Qer 10:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

43 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 2 dhomëshe 57m2, kati 3-të në lagjen e Spitalit, afër Chelsea Point-it. Banesa ka dhomë dite me kuzhinë, dhomë të fjetjes, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është e gatshme për banim.

Ndërtim i Ri.
Çmimi: 43.000€+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim