Shitet banesa çmimi i volitshem

Shitet nga: ////// 09 Mar 18:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesa posedon ujë dhe rrym 24or, air condition,ashensor.
ështe buz detit te rrota e kuqe ne DURRES ne katin e dyt ne ndertim te ri e mobiluar me hapsir 60 metra katror
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim