Shitet banesa 67 m2 ne lagjen Kalabira

Shitet nga: Dardi 15 Mar 09:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

950 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Kalabri
Sipërfaqe: 67 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte ne kati ne 6 .
Çmimi eshte 950 euro per m2 e mobiluar ndersa 850 euro pa mobile ( ketu perfshihet edhe bodrumi).
Banesa ka sallion me kuzhin , nje dhome fjetje , banjo si dhe bodrum.

Kontakt: tel- 045\544007 (viber),049\794794 (viber),044\202205 (viber)
email: ksvatra@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim