Shitet banesa, Lagja Dielli

Shitet nga: bujar 14 Dhj 09:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 63 m2
Komuna: Prishtinë
Shes banes ne rrugen B perball banesave te stadardit kompleksi Dielli hyrja e 2 kati 3 .Banesa ka 63 m2 sallon me kuzhinë , dy dhoma gjumi dhe ballkon ka lindja e diellit.Banesa eshte e mobiluar komplet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim