Shitet banesa (Pent Haus) 4 dhomëshe 90m2 Mati 1

Shitet nga: Kosova Immobilien 10 Qer 10:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa (Pent Haus) 4 dhomëshe në lagjen Mati 1 (mbi Banesat e Bardha, afër servisit Përparimi), me sipërfaqe 90m2, + tarasë 240m2, kati 6-të me ashënsor. Banesa ka sallon me kuzhinë, 3 dhoma të gjumit, 2 banjo, shpajz, korridor garazhë dhe bodrum. Banesa është me leje të ndertimit.
E gatshme për banim dhe për bartjen e pronës.Ndertim i ri.
Çmimi: 120.000€.

+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim