Shitet banesa ndertim Lesnes mbi kopshtin Loja

Shitet nga: Valon 19 Krr 09:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lagjja Kalabria, banesa e Lesnes kati 4-rt
Sipërfaqe: 68 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne katin e 4-tert me pamje te bukur nga parku dhe nje ambient i qetë. me kete rendtje: Kuzhine me trapizeri, sallon, dhome fjetje, banjo, koridor dhe ballkon, banesa shitet komplet e mobiluar .Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim