Shitet banesa

Shitet nga: Bekim 21 Sht 09:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

51 700 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: lagj. Arbëri - Prishtinë
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Lagjen Arbërija, Banesa përmban: Sallonin, Kuzhinën, Një dhomë gjumi, Koridori, Banjo, dhe ballkoni. Gjendet ne katin e dytë, ka ashensor, Banesa është ndërtim i ri. Qmimi sipas marveshjes, qmim i volitshëm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim