Shitet banesa

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: kastriot 22 Dhj 10:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rr-Leke Dukagjin -dardani Prishtine
Sipërfaqe: 56.86 m2
Komuna: Prishtinë
banesa posedon sallon kushine,dhome gjumi dhe banjo.
http://grundstuecke-ks.net/property/banes-ne-shitje-2/
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim