Shitet banesa

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: InOn-Desing and Construction 05 Jan 10:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Emshir
Sipërfaqe: 71 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, Interfon
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 71 m^2.Banesa gjendet ne kompleksin Blerti ne Emshir dhe eshte ndertimi Lesnes,e ndertuar sipas standardeve me te avancuara Europiane,banesa eshte ne katin e 6

Banesa ka orientim lindje-perendim,me hapsire te ndritshme dhe shume funksionale.
Banesa ka kete renditje;
Qendrimi ditore/kuzhina/tryezaria
2 dhoma gjumi,
Banjo

www.inon-ks.com
+377(0)44461398/+386(0)707173
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim