Shitet banesa

Shitet nga: Dugagjin 05 Jan 18:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Mati 1
Sipërfaqe: 72 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Banesa e re ne Lagjen Mati 1, ndertim i ri.
Kati i pare, siperfaqja 72 m si dhe terrasa ( ballkoni ) rreth 38 m. Perbehet nga nje dhome dite me kuzhine si dhe 2 dhoma gjumi.
Cmimi eshte 700 euro per meter, mund te negociohet.


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim