Shitet banesa

Shitet nga: Selim 24 Shk 19:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 58 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne prishtine ne breg te diellit te banesat e bardha banesa gjendet ne katin e 3t banesa ka 1 dhome gjumi 1 sallon+kuzhin 1 banjo dhe 1 depo dhe terasë poashtu posedon klimë dhe kuzhinë.banesa eshte e renovuar sepse eshte ndertim i vjeter.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim