Shitet banesa 1.5 dhomeshe

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: MILLENNIUM 23 Shk 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

37 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: Bregu i Diellit tek Xhambazet
Sipërfaqe: 34 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 1.5 dhomeshe ne Bregun e Diellit tek Xhambazet me siperfaqe prej 34 m2,dhe gjindet nne katin e pare,
Eshte e renovuar ne teresi, dhe se bashku me mobilje ka çmimin prej 37,000 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim