Shitet banesa 1 dhomeshe garsonjere 30m2 kati 5 ..

Shitet nga: Kosova Immobilien 31 Tet 09:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa (Garsonjere), 1 dhomëshe në Qender (afër Komunës, mbrapa Pro Credit Bank), me siperfaqe 30m2 kati 5-të. Banesa ka dhomë dite me kuzhinë, banjo dhe korridor. Banesa është komplet e mobiluar.


Ndertim i ri.
Çmimi: 30.000€+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim