Shitet banesa 1-dhomeshe ne B.Diellit te Ambulan..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjencioni MILLENNIUM 26 Shk 15:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

42 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 45 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 1-dhomeshe ne lagjen Bregu i Diellit, Zona e Lindjes te ambulanta. Banesa eshte ne perdhese, me pozite shume te volitshme per biznese te ndryshme. Ka mundesi te daljes nga banesa ne oborrin e rregulluar, si hyrje e dyte.

Banesa ka 45 m2 dhe posedon dhomen e dites, kuzhinen, nje dhome te fjetjes, banjon dhe oborrin e rregulluar.

Çmimi i baneses eshte 42,000 euro.

Informatat ne Agjencionin MILLENNIUM-Prishtine.

Tel.038-244-905; Mob:(viber) 044-172-136; 049-172-136

e-mail:millenniumkosova@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim