Shitet banesa 105 m2 ne qender te Prishtines

Shitet nga: Avni Prishtina Aku 23 Mar 13:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Lidhja e Prrizrenit 56\6
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Shes banesen ne qendër të Prishtinës me105m2.Banesa ka 3 dhoma gjumi,1 sallon me kuzhin,1.Banjo,2 wc dhe ballkon qe i perfshin 3 dhomat e gjumit.shpajzi.Tregu i gjelber, SHF_Emin Duraku,SHF_Meto Bajraktari dhe gjimnazi Sami Frasheri jane shum afer..Po ashtu edhe sheshet qyteti jan afer 10 min.Me nje fjal te gjitha qka I duhen nje familjeje. Banesa gjindet ne lagjen Top Hane_rruga Lidhja e Prizrenit 56/6 per info ne tel 044 127-723 dhe 049 199-851
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim