Shitet banesa 105m² kati 1 rruga C Bregu i Diellit

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Dion Dje 10:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

69 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Bregu i Diellit
Sipërfaqe: 105 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shiten banesa 85m² banim dhe 20m² terasë në katin e parë Rruga C, në lagjen Bregu i Diellit. Banesa është ndërtim i Kompanisë "Alb Vision" dhe eshte e gatshme për banim, ka këto renditje:
- sallon me kuzhinë e trapezari
- 2 dhoma të fjetjes
- banjo
- terasë e madhe
- koridor
Parking të mjaftushëm. Banesa shitet pa mobilje dhe është e lëshuar me qera.
Qmimi është 69.500 euro, qmimi i diskutushëm.

Agjensioni Dion në Prishtinë
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim