Shitet banesa 105m2 me mobile te 4 llullat!Delta

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Delta Dje 16:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Qender
Sipërfaqe: 105 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ka tri dhoma gjumi,dhome dite me kuzhine,tarrace,banje dhe wc.ka rezervuar te ujit,ndodhet ne katin e 6(lifti me kartele).Ka 105m2.Informata044 556 777 / 049 157 113
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim