Shitet banesa 112 m2

Shitet nga: Doni 30 Tet 11:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 200 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Te lagja e spitalit
Sipërfaqe: 112 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa posedon :
- 1 dhom te pritjes
- 3 dhoma gjumi
- 2 banjo
- 2 ballkone
- dhe esht e mobiluar me vler mbi 15.000€

Banesa gjindet tej lagja e spitalit 5min larg rrethit ,objekti osht i ri frik ësht ndertur ,shitet ose ne rast kompenzimi mar dhe ndonje vetur maximun deri 30.000 € .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim