Shitet banesa 113 m2 ne Mati 1

Shitet nga: vatra 26 Nën 12:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Prishtine
Sipërfaqe: 113 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ka 3 dhoma gjumi dhe sallon me kuzhin,.
Banesa gjindet perball Tregtis.
Kati i dyte 113m2
Çmimi 650€ m2.
Kontakt: tel- 044 202 205 (viber) ,045 544 007 (viber), 049 794 794 (viber)
email: ksvatra@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim