Shitet banesa 137m2 kati i 2-të afer Shkollës Tek.

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Dion Sot 11:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 137 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 137m², kati dytë, rruga Afrim Loxha, afër Shkollës Teknike. Eshtë ndërtim i "Arcproject" ka pozitë dhe hapësirë të organizuar shumë mirë, ku salloni, kuzhina e trapezaria është e ndarë nga pjesa e dhomave të gjumit. Banesa ka këtë renditje:
- salloni me kuzhinë e trapezari
- 3 dhoma gjumi të gjitha të mëdha
- banjo
- toaleti
- 2 ballkona
- koridori i madh
- koridori te dhomat e gjumit
Poshtu ka garazhë për veturë, aircondicioner.
Qmimi është 850euro për m²

Agjensioni Dion Prishtinë
038 520 063 : 044 147 956 : 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim