Shitet banesa 2 dhomëshe 32m2 kati Përdhes Kodra..

Shitet nga: Kosova Immobilien 31 Tet 09:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

41 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 32 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 2 dhomëshe në lagjen Kodra e Diellit (te Banesat e Kuqe, te Ambullanta) me sipërfaqe 32m2, kati Përdhes. Banesa ka sallon me kuzhinë, dhome te fjetjes, shpajz banjo dhe ballkon.Ndertim i vjeter.
Çmmi: 41000€.044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim