Shitet banesa 2 dhomëshe 40m2 kati 1 Ulpian

Shitet nga: Kosova Immobilien 27 Tet 09:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 2 dhomëshe në lagjen Ulpian (përball Gjykatës, te Tregu), me sipërfaqe37m2 me dokumenta dhe hapsir fizike 40m2, kati 1-rë. Banesa e ka sallon me kuzhinë, dhomë te gjumit, banjo, shpajz dhe korridor. Shitet me mobile.


Ndërtim i vjetër.
Çmimi: 65.000€.


+377/ 44245454 (VIBER)


044245454
038248165
kosova-immobiilen@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim