Shitet banesa 2 dhomëshe 66m2 kati 3 në lagjen M..

Shitet nga: Agjensioni Kosova Immobilien 03 Sht 16:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 66 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banes 2 dhomshe në lagjen Mati 1 (përball Banesave të kuqe), me sipërfaqe 66m2 në katin e 3-të. Banesa ka dhomë dite me kuzhinë, 1 dhomë të fjetjes, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është e gaqme për banim, me kopje plano dhe e gaqme për bartje.
Ndërtim i ri.
Çmimi: 50.000€


+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim