Shitet banesa 2 dhomeshe, 58m2 Kati 3 Kalabri te..

Shitet nga: Kosova Immobilien 13 Dhj 10:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

52 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 57 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 2 dhomëshe në lagjen Kalabria, te stacioni i Autobusëve (afër UBT-ës). Me sipërfaqe 58m2, kati 3-të. Banesa ka dhomë dite me kuzhinë, dhomë të fjetjes, banjo, ballkon dhe korridor.Çmimi: 52000€


+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim