Shitet banesa 2 dhomeshe ne Ulpiane

Shitet nga: Premtim 11 Sht 11:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ulpiana, afer Beni-Dona
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Rinovuar
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne lagjen Ulpiana, afer Beni-Dona ,
banesa ka 2 dhoma dhe kuzhinen, 2 ballkona, banjon dhe koridorin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim