Shitet banesa 2 dhomshe 34m2 Kati 3 Kodra Diellit

Shitet nga: Kosova Immobilien 31 Tet 09:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

38 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Kodra e Diellit
Sipërfaqe: 34 m2
Për vendbanimin: Rinovuar
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 2 dhomshe në lagjen Kodra e Diellit (perball Ambullantes), me siperfaqe 34m2 kati 3-të. Banesa ka sallon, kuzhin, dhom gjumi, banjo dhe korridor. Me pamje ka lindja. Banesa është e rinovuar pa mobilie.

Çmimi: 38.000€


+377/ 44245454 (VIBER)


044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim