Shitet banesa 2 dhomshe 37m2 kati 1 Kodra Diellit

Shitet nga: Kosova Immobilien 31 Tet 09:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

38 000 EUR   45 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Banesat e Kuqe
Sipërfaqe: 37 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 2 dhomëshe në lagjen Kodra e Diellit (Banesat e Kuqe, afër qendrës Tregtare, te Ambullanta) me sipërfaqe 37m2 (neto), kati 1-rë. Banesa ka sallon, Kuzhinë të ndar me trapezari, banjo ballkon dhe korridor. Kompet e rinovuar, shitet me mobile, e përshtatshme për banim, zyre ordinanc etj.

Ndertim i vjeter.
Çmmi: 38000€.


+386/ 49701212(VIBER)

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim