Shitet banesa 2 dhomshe 38m2 kati 4 Kodra Diellit

Shitet nga: Kosova Immobilien 10 Qer 10:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

41 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Banesa e Kuqe
Sipërfaqe: 38 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 2 dhomshe në lagjen Kodra e Diellit (Banesat e Kuqe, nën Ambullant), me siperfaqe 38m2 kati 4-tër. Banesa ka sallon me kuzhinë, dhom gjumi, banjo, ballkon, shpajz dhe korridor.

Ndërtim i vjeter.
Çmimi: 41.000€.


+377/ 44245454 (VIBER)


044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim