Shitet banesa 2 dhomshe 40m2 kati 1 Kodra eDiellit

Shitet nga: Kosova Immobilien 31 Tet 09:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 57 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 2 dhomëshe në lagjen Kodra e Diellit (Banesat e Kuqe, te Qendra Tregtare) me sipërfaqe 40m2, kati 1-rë. Banesa ka dhomë dite, kuzhinë të ndarë me trapezari, dhome te fjetjes, shpajz banjo dhe ballkon.Ndertim i vjeter.
Çmmi: 55000€.044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim