Shitet banesa 2 dhomshe 42m2 kati 5 Ulpian

Shitet nga: Kosova Immobilien Sot 15:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

47 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ulpian
Sipërfaqe: 42 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 2 dhomëshe në lagjen Ulpiana (afër, Fontanes), me sipërfaqe 42m2 (neto) kati 5-të. Banesa ka sallon me kuzhinë, 1 dhomë gjumi, 1 banjo, 1 ballkona dhe korridor. Banesa është komplet e rinovuar, ka parking rrugor, ka ujë 24H. Banesa është me dokumenta ne rregull, me flete poseduse.


Çmimi: 47.000€.

+383/ 44443349(VIBER).

044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim