Shitet banesa 2 dhomshe 48m2 kati 1 Kodra Diellit

Shitet nga: Kosova Immobilien 30 Mar 18:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

43 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Kodra e Diellit
Sipërfaqe: 48 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 2 dhomshe në lagjen Kodra e Diellit (Banesat e Bardha, afër Stacionit të Autobusave 4), me siperfaqe 48m2 kati 1-rë. Banesa ka sallon, kuzhinë të ndar me trapezari, dhom gjumi, banjo, ballkon, shpajz dhe korridor.

Ndërtim i vjeter.
Çmimi: 43.000€.


+377/ 44245454 (VIBER)


044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim