Shitet banesa 2 dhomshe 49m2 kati 1 Lagja Spitalit

Shitet nga: Kosova Immobilien 19 Pri 22:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lagja e Spitalit
Sipërfaqe: 49 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 2 dhomëshe në lagjen e Spitalit (te Capat, afër Rr. Kryesore), me sipërfaqe 49m2 kati 1-rë. Banesa ka sallon me kuzhin, dhom të gjumit, banjo, korridor dhe ballkon. Banesa shitet me kuzhin me elemente, e përshtatshme për lokal, zyre dhe veprimtari të ndryshme. Ka parking rrugor.


Ndërtim i ri.
Çmimi: 40.000€.


+377/ 44245454 (VhatsApp)
044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim