Shitet banesa 2 dhomshe 53m2 Kati 4 ne Ulpiane

Shitet nga: Agjensioni Kosova Immobilien 31 Tet 09:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

69 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Rinovuar
Komuna: Prishtinë
Banesë 2 dhomëshe për shitje në lagjen Ulpiana, afër restoran SIMFONIA, me sipërfaqe 53m2,(64m2 hapsirë fizike) kati 4-tër. Banesa ka dhomë dite,kuzhinë të ndarë, 1 dhomë të fjetjes, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është komplet e renovuar.


Ndertim i vjeter.
Çmimi: 69.000€


+377/ 44245454 (VIBER)


044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim