Shitet banesa 2 dhomshe 54m2 kati 6 Dodon

Shitet nga: Kosova Immobilien 19 Pri 22:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

48 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dodona
Sipërfaqe: 54 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 2 dhomëshe në lagjen Dodona (te Sllovenia e Sporti, te albi market), me sipërfaqe 54m2 kati 6-të. Banesa ka sallon me kuzhin, dhom të gjumit, banjo, korridor dhe ballkon. Banesa shitet me mobilje.


Çmimi: 48.000€.+377/ 44245454 (VhatsApp)
044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim