Shitet banesa 2 dhomshe 60m2 kati 5 Kodra eDiellit

Shitet nga: Kosova Immobilien 31 Tet 09:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Kodra e Diellit
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 2 dhomëshe në lagjen Kodra e diellit, (Rr. Armend Daci, përball Lapidarit Enver Maloku), me sipërfaqe 60m2, kati 5-të. Banesa ka Sallon me kuzhinë, dhomë të fjetjes, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa shitet komplet e mobiluar. Banesa është me leje ndërtimi, ka pamje ka përendimi, ujë ka 24H, ndërtim i Tregtis.


Ndertim i ri.
Çmimi: 50.000€.


+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim