Shitet banesa 2 dhomshe 60m2 kati 5 Lagja Spitalit

Shitet nga: Kosova Immobilien 31 Tet 09:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

47 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 2 dhomëshe në lagjen e Spitalit (te Gjyqi i Qarkut, afër sh.f.Pavarsia, ndërtim i Art Konstrukshen), me sipërfaqe 60m2, kati 5-të. Banesa ka sallon me kuzhinë, 1 dhomë të fjetjes, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor.
Ndertim i ri.
Çmimi: 47.000€.


+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim