Shitet banesa 2 dhomshe 60m2 kati 5 Tophane

Shitet nga: Kosova Immobilien 10 Qer 10:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Tophane
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 2 dhomëshe në lagjen Tophane (përball Bahollve), me sipërfaqe 60m2, kati i 5-të. Banesa ka sallon me kuzhin, dhomë gjumi, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është e gatshme për banim, ka lift, me dokumenta në rregull.


Ndertim i ri.
Çmimi: 45.000€.


+377/ 44443349 (VIBER)

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim