Shitet banesa 2 dhomshe 63m2 kati i 3 Dodon

Shitet nga: Kosova Immobilien 16 Sht 11:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

68 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dodona
Sipërfaqe: 63 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 2 dhomëshe në lagjen Dodona (te Parku i Qytetit, afer pompes të benzines), me sipërfaqe 63m2, kati 3-të. Banesa ka sallon me kuzhin, dhomë gjumi, banjo, ballkon dhe korridor.


Ndërtim i ri.
Çmimi: 68.000€.+377/ 44245454 VhatsApp)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim