Shitet banesa 2 dhomshe 65m2 kati 4 Veternik

Shitet nga: Kosova Immobilien 10 Qer 09:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

53 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rr. për Veterrnik
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 2 dhomëshe në Veterrnik (Rr. për Veterrnik, afër Albi Mall), me sipërfaqe 65m2, kati 4-tër. Banesa ka sallon me kuzhin, dhomë të gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është me leje ndërtimi, kontrata bëhet te noteri.


Ndertim i ri.
Çmimi: 53.000€.


044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim