Shitet banesa 2 dhomshe 65m2 kati 5 Lagja Spitalit

Shitet nga: Kosova Immobilien 31 Tet 09:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lagja e Spitalit
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 2 dhomëshe në lagjen e Spitalit (afër Rrethit të Euleksit), me sipërfaqe 65m2 kati 5-të. Banesa ka sallon me kuzhinë, dhomë të gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Objekti është ndërtim e sipër, përfundon në fund të vitit 2015. Objekti ka leje ndërtimi, me dokumenta në rregull.


Ndërtim i ri.
Çmimi 45.000€.


+377/ 44245454 (VIBER).


044245454
038248165
kosovaimmobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim