Shitet banesa 2 dhomshe 70m2 kati 3 Emshir

Shitet nga: Kosova Immobilien 10 Qer 09:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

59 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Emshir
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 2 dhomëshe në Emshir (Afër Barnatores Kalabria, ndërtim i Lesnes), me sipërfaqe 70m2, kati 3-të. Banesa ka sallon me kuzhin, dhomë të gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është me leje ndërtimi, kontrata bëhet te noteri.


Ndertim i ri.
Çmimi: 59.000€.


044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim