Shitet banesa 2 dhomshe 71m2 kati 3 Kodra eDiellit

Shitet nga: Kosova Immobilien 13 Dhj 10:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

54 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Kodra e Diellit
Sipërfaqe: 71 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 2 dhomëshe në lagjen Bregu i Diellit, (mbi Bansesat e Bardha, te Famisi), me sipërfaqe 71m2 kati 3-të. Banesa ka dhomë dite me kuzhinë, dhom të fjetjes, shpajz, banjo, ballkon, dhe korridor. Me leje ndertimi e gaqme për bartje, kontrata bëhet te noteri.


Ndertim i ri.
Çmimi : 54.000€.


+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim