Shitet banesa 3 dhomëshe 58m2 kati 1 Kodra Diellit

Shitet nga: Kosova Immobilien 13 Dhj 10:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

64 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 58 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen Kodra e Diellit (te Banesat e Hirta, afër Furra Qerimi 2), me sipërfaqe 51.4m2 neto, dhe bruto 58m2 kati 1-rë. Banesa ka dhomë dite me kuzhinë, 2 dhoma të fjetjes, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është komplet e rinovuar, shitet me mobile.


Ndertim i vjeter.
Çmimi: 64.000€.


044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim